Nagrody Starosty Lubartowskiego dla sportowców i trenerów PDF Drukuj
Wpisany przez Witold Białek
Czwartek, 28 Grudzień 2017 14:41

W czwartek, 28 grudnia 2017 r. w Starostwie Powiatowym w Lubartowie, odbyło się uroczyste wręczenie nagród Starosty Lubartowskiego dla najlepszych zawodników i trenerów w Powiecie Lubartowskim.

Nagroda Starosty Lubartowskiego przyznawana jest sportowcom osiągającym wysokie wyniki sportowe oraz trenerom prowadzącym szkolenia takich zawodników. Wręczenia nagród dokonali Starosta Lubartowski Fryderyk Puła, Wicestarosta Lubartowski Kazimierz Sysiak oraz Kierownik Wydziału Oświaty i Sportu  Krzysztof Krupa. W uroczystościach wręczenia nagród uczestniczyli dyrektorzy szkół z terenu Powiatu Lubartowskiego oraz władze zarządów klubów sportowych.

Starosta gratulując laureatom dotychczasowych dokonań i sukcesów życzył zapału do dalszych działań i wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów, a także wielu sukcesów, dobrego zdrowia i twórczych sił w dalszej pracy.

Nagrody za wybitne osiągnięcia sportowe w poszczególnych dyscyplinach otrzymali: Piotr Barwiński - lekka atletyka, Wiktoria Zagólska - lekka atletyka, Oliwia Zielińska - lekka atletyka, Lidia Różyk - ciężka atletyka (podnoszenie ciężarów), Patrycja Powroźnik - ciężka atletyka (podnoszenie ciężarów), Oliwia Pietrzela - taekwon-do, Marcin Wronowski - taekwon-do, Amelia Małyska - taekwon-do, Łukasz Drzewiecki - tenis stołowy, Igor Kostyła - pływanie, Kaja Wróblewska - pływanie, Kacper Maciejuk - kolarstwo, Filip Maciejuk - kolarstwo, Karolina Stachyra - kolarstwo, Wiesław Nowak - trener lekkiej atletyki, Jarosław Suska - trener taekwon-do.

Tekst: W. Białek [OIS]

Foto: A. Lazor [IRE]