Poradnik intersanta
Biuletyn Informacji Publicznej
Kultura
Organizacje pozarządowe
Złoty Lampart
Zamówienia publiczne
Gminy powiatu
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Wybory Samorządowe

Związek Powiatów Polskich

Dziennik Ustaw

Monitor Polski 

Halówka dla zakładów pracy PDF Drukuj
Poniedziałek, 12 Grudzień 2011 10:19

          Po cztery mecze musiała rozegrać każda drużyna uczestnicząca w X Halowym turnieju piłkarskim zakładów pracy o Puchar Powiatowego Zrzeszenia LZS w Lubartowie. Turniej przeprowadzony w sali sportowej
ZS Nr 2 przy ulicy Chopina, zorganizowało zrzeszenie LZS przy współudziale stowarzyszenia „Sąsiedzi” w sobotę 10 grudnia.

          Do turnieju przystąpiło pięć drużyn, w których grali oprócz amatorów piłkarskich także piłkarze klubów uczestniczących w rozgrywkach od IV ligi do klasy B. Piłkarze ci występowali pod szyldem zakładów pracy w których pracują sami, ich członkowie rodzin, lub w inny sposób są z tymi zakładami związani. Najlepszą drużyną okazała się - po raz drugi z rzędu drużyna „PROFGIPSU”. Jest to prywatna firma budowlana Waldemara Bednarczyka z Lubartowa, byłego zawodnika Lewartu, który nadal uprawia piłkę nożna ale w wydaniu amatorskim. Drużyna PROFGIPSU wygrała trzy mecze z USB A. BOGUŚ 2:1, z ROTO FRANK 3:0 PEGWANEM 2:1 oraz w niezwykle wyrównanym pojedynku zremisowała 1:1 z Przedsiębiorstwem Gospodarki Komunalnej w Lubartowie. Drużynę zwycięską reprezentowali: Waldemar Bednarczyk, Tomasz Mitura, Marcin Lato, Grzegorz Mięsiarz, Damian Augustynowicz, Roman Mazur, Przemysław Aftyka oraz Łukasz Iwanek (bramkarz). Drugie miejsce zajęła ekipa Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, która zremisowała po 1:1 z PROFGIPSEM i ROTO FRANK, a wygrała z PEGWANEM 3:2 i URB A. BOGUŚ 9:3. Trzecie miejsce zajęli piłkarze ROTO FRANK. Swój udział oraz nagrodę poświęcili pamięci ich zmarłemu dwa miesiące temu koledze z boiska i przyjacielowi Markowi Borowcowi, który w ROTO pracował 11 lat. Marek zmarł w wieku 35 lat - przegrał z nieuleczalną chorobą. W 2009 roku grał w obok nich w turnieju z Erisem strzelił ważną dla swego zespołu bramkę. W sobotę przed meczem ROTO FRANK – PEGWAN jego koledzy wraz z pozostałymi uczestnikami turnieju uczcili jego pamięć minutą ciszy. Czwarte miejsce zajęła drużyna drukarni PEGWAN a piąte firma Usługi Remontowo Budowlana A. Boguś.
          Łącznie rozegrano dziesięć meczów 2x10 minut. Sędziowali sędziowie związkowi LZPN. Wręczenia pucharów dla trzech najlepszych drużyn oraz dyplomów dla wszystkich uczestników turnieju dokonali: przewodniczący PZ LZS w Lubartowie Ryszard Podleśny oraz wiceprezes stowarzyszenia „Sąsiedzi” Pan Piotr Radko. Środki finansowe na organizację turnieju pochodziły z budżetu Powiatu. Dzięki nim opłacono sędziów, wynajem sali, zakupiono nagrody i napoje dla uczestników.

 

Autor: Ryszard Podleśny


 

Dane kontaktowe

 
Adres:  ul. Słowackiego 8, 21-100 Lubartów
Telefon: 81 855 28 65
Fax: 81 854 33 24
E-mai: starostwo@powiatlubartowski.pl
Godziny pracy:
Poniedziałek: 7:30 - 15:30Wtorek:7:30 - 15:30
Środa:7:30 - 15:30Czwartek:7:30 - 15:30
Piątek:7:30 - 15:30  

Numer rachunku bankowego do dokonywania wpłat na rzecz Starostwa Powiatowego w Lubartowie:

22 8707 0006 0021 2063 2000 0003 Bank Spółdzielczy w Lubartowie